Doradztwo, konsultacje w zakresie sprzętu i systemów radiokomunikacji profesjonalnej
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą
MOTOTRBO SL1600

pdf

Pliki do pobrania

BROSZURA

MOTOTRBO SL1600

MOTOTRBO™ SL1600 to urządzenie o wyjątkowo smukłej obudowie i solidnej konstrukcji, które daje możliwość niezawodnego, codziennego komunikowania się w trybie Push-To-Talk. Zapewnia stałą łączność zarówno podczas oficjalnego przyjęcia, jak i w trakcie pracy w terenie.

 

Dzięki smukłej, 22-milimetrowej obudowie model SL1600 jest wyjątkowo łatwy do przenoszenia. Całości dopełniają krótka antena, zaokrąglone krawędzie i solidna obudowa, które czynią model SL1600 idealnym partnerem do pracy. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają noszenie w kieszeni lub torbie.

 

Model SL1600 został zaprojektowany z myślą o intuicyjności i łatwość obsługi. Regulacja głośności jest umieszczona z boku, zasilanie włącza się i wyłącza osobnym przyciskiem, przycisk PTT został umieszczony w widocznym miejscu, a przełącznik kanałów znajduje się na górze obudowy. Wszystko to pozwala obsługiwać urządzenie jedną ręka. Funkcja szybkiej zmiany kanałów pozwala przeskakiwać po 10 kanałów na raz.

Model SL1600 został wyposażony w najnowsze technologie, które zapewniają sprawność działania i łatwość użycia. Odporny na uszkodzenia ekran Active View przekazuje komunikaty radiotelefonu za pomocą ukrytych w obudowie diod LED. Gdy nie jest używany, wyłącza się, aby nie rozładowywać akumulatora. W modelu SL1600 wykorzystano technologię Range Max, czyli zaawansowaną konstrukcję oraz opatentowaną antenę, które poprawiają zasięg urządzenia i pozwalają zachować jego niewielką grubość oraz długi czas pracy akumulatora.

Model SL1600 został stworzony z myślą o niezawodności. Klasa ochrony IP54 oznacza, że nie zaszkodzi mu pył ani woda — można go używać nawet w nieprzyjaznym środowisku. Ten radiotelefon wytrzyma niejeden upadek i wstrząs. Podołał także bardzo trudnym testom Accelerated Life Test firmy Motorola, w trakcie których oczekujący na akceptację radiotelefon poddaje się symulacji 5-letniego okresu ciężkiej eksploatacji.CECHY PRODUKTU

Niezwykle smukła obudowa

Dzięki smukłej, 22-milimetrowej obudowie model SL1600 wyznacza nowy standard mobilności. Można go bez przeszkód nosić w kieszeni lub torbie.

 

Łatwość obsługi

Aby ułatwić obsługę radiotelefonu jedną ręką, model SL1600 wyposażono w osobny przycisk zasilania, przełącznik kanałów u góry obudowy, regulację głośności z boku oraz umieszczony w widocznym miejscu przycisk PTT.

 

Tryb bezpośredni Dual Capacity

Dzięki możliwościom standardu DMR i 2 gniazdom TDMA podwoisz pojemność kanału 12,5 kHz bez stosowania przemiennika.

 

Zapowiedzi głosowe

Dźwiękowa sygnalizacja użycia funkcji radiotelefonu pozwala nie odrywać oczu od pracy.

 

Połączenie przez MicroUSB

Wydajne ładowanie i łatwe programowanie.

 

Ekran Active View

Odporny na uszkodzenia ekran Active View wyświetla informacje o radiotelefonie, wybranym kanale oraz głośności. Dzięki podświetleniu ukrytymi diodami LED obraz jest czytelny w dzień i w nocy.

 

Urządzenie analogowe/cyfrowe

Zgodność z posiadanym już zasobem radiotelefonów nie wymaga rezygnowania z korzyści, jakie daje technologia cyfrowa: lepszej jakości głosu, większego zasięgu i dłuższego czasu pracy na akumulatorach. Możliwość pracy w trybie analogowym lub cyfrowym pozwala zachować własne tempo przechodzenia na najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Klasa IP54

SL1600 to niezawodne i solidne urządzenie, które dzięki odporności na zachlapanie i zapylenie może działać w nieprzyjaznym środowisku.

 

Odbiornik Range Max

Zaawansowana konstrukcja oraz opatentowana antena poprawiają zasięg urządzenia i pozwalają zachować jego niewielką grubość oraz długi czas pracy akumulatora.

 

Bogaty wybór akcesoriów

Innowacyjne akcesoria do noszenia, słuchawki i stacje ładowania pozwalają wykorzystać wszystkie możliwości SL1600.