Doradztwo, konsultacje w zakresie sprzętu i systemów radiokomunikacji profesjonalnej
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Firma EWMAL rozpczęła działalność w 2010 roku. W owym czasie główną misją firmy była budowa bazy danych genealogicznych oraz ich odpłatne udostępnianie. Pierwsze kontakty z partnerami biznesowymi zostały zapoczątkowane już w 2011 roku. Aktualnie w tej branży firma posiada setki stałych klientów. Zainteresowanych ta tematyką odsyłamy pod adres

www.nekrologi-baza.pl

W 2014 roku firma EWMAL, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, rozszerzyła działalność o usługi w zakresie doradztwa i konsultacji w branży radiokomunikacji profesjonalnej. 

 

W 2018 roku firma EWMAL nawiązała współpracę z FRIENDLY LLC – liderem w radiokomunikacji na Białorusi oraz z SpectoCom LLC specjalizującą się w zakresie systemów obsługi kamer nasobnych.

 

W 2019 roku firma EWMAL podjęła działania mające na celu sformalizowanie partnerstwa z firmą Motorola Solutions.

Jednym z głównych założeń działalności firmy jest świadczenie profesjonalnych usług: doradztwo, konsultacje oraz dostawy profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu radiokomunikacji oraz oprogramowania. Współpracując z wiodącymi firmami z branży radiokomunikacyjnej firma EWMAL sukcesywnie rozwija swoje kompetencje. 

 

Największy potencjał firmy to doświadczenie i kontakty w branży radiokomunikacji na rynku polskim.